O nás

         Naše  MŠ  se nachází v horském prostředí, v malebném koutu Beskyd. Provoz jednotřídní MŠ byl zahájen  roku 1982 ve starší jednopatrové budově bývalé školy. Majitel budovy je Obec Bílá.

V přízemí se nachází jídelna s kuchyní, kde se vaří i pro důchodce z Bílé a  šatna dětí.

V prvním patře jsou pak velké a opravdu krásné prostory, které mají k dispozici naše děti. Na jejich výzdobě se aktivně podílejí, čímž napomáhají k vytvoření prostředí, které jim líbí a cítí se v něm dobře. Herna slouží zároveň také jako ložnice dětí.

Kapacita školy, uvedená v rozhodnutí o zařazení do rejstříku škol je dvacet pět dětí. MŠ navštěvuje průměrně dvacet čtyři dětí zpravidla ve věku tří až šesti let. Většina dětí je dojíždějících z nedaleké obce Staré Hamry.

                K MŠ patří i  velice hezká  zahrada o jejíž  údržbu se stará obecní úřad. Je vybavena novými herními prvky z projektu  "Ve zdravých tělech zdravý duch", který byl realizován s finanční podporou EU, z Programu rozvoje venkova ČR na období 2014–2020 a jeho realizací jsou naplňovány cíle Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Frýdlantsko-Beskydy z.s.

.

int(1)

Aktuality

Podporují nás